ROLOVACÍ DVEŘNÍ SÍTĚ

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé nebo černé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Na výběr je rovněž síťovina protipylová či plisovaná.

Rolo dveřní magnet

Dveřní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 x 42 mm. Síť je vedena vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 x 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetů. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i pevný profil je standardně vyráběn v bílé či hnědé barvě RAL, dále je možno využít potisk v imitaci zlatého dubu.

Rolo dveřní brzda

Dveřní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 x 42 mm. Síť je vedena vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 x 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Fixována v požadované poloze je pomocí integrované brzdy. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i pevný profil je standardně vyráběn v bílé či hnědé barvě RAL, dále je možno využít potisk v imitaci zlatého dubu.

Rolo dveřní dvojitá

Dveřní rolovací síť dvojitá využívá k ochraně před hmyzem dvě proti sobě instalované sítě uložené v boxem, vyrobených z extrudovaného profilu o rozměrech 48 x 42 mm. Sítě jsou vedeny vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 x 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Sítě jsou fixovány v požadované poloze pomocí aretace, která je umístěna v pojezdovém profilu. Síť je ze šedé síťoviny. Boxy, vodící lišty i pojezdové profily jsou standardně vyráběny v bílé či hnědé barvě RAL, dále je možno využít potisk v imitaci zlatého dubu.

Rolo dveřní PREMIUM

Dveřní rolovací síť PREMIUM je na navíjecí hřídeli uložena v boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 46 x 45,5 mm. Síť je vedena vodícími lištami. Profil vodící lišty má rozměry 23 x 14 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetu v pojezdovém profilu a na protilehlém rámu dveří. Síť je ze šedé síťoviny. Box, vodící lišty, i pojezdový profil je standardně vyráběn v bílé či hnědé barvě RAL, nebo ve stříbrném eloxu.